Статьи по теме

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Перша сповідьУрочистим входом у храм із запаленими свічками та білими лілеями, які символізують чистоту душі, 27 травня у неділю розпочався день, який залишить у пам'яті та серцях сімох дітей найкращі спогади.

 

Літургія розпочалася об 11 годині за участю сестер монахинь Воплоченого Слова, які і готували дітей до цього дня, а також батьків та парафіян храму Святого апостола Андрія Первозванного. Служба Божа переливалася дитячими голосами, які прославляли Євхаристійного Ісуса.

 

Від сьогодні, як сказав о. Ігор Тарас, вони будуть приймати Христа у своє серце по-дорослому, з цим усвідомленням, що Бог у особливий спосіб стає присутнім у їхньому житті.

 

Після Святої Літургії настоятель храму о. Руслан Остафій та о. Ігор Тарас привітали кожного зокрема вручивши пам'ятки Першої Сповіді та урочистого Святого Причастя та невеличкі подаруночки.

 

В свою чергу діти, ділячись своєю радістю, привітали усіх присутніх у храмі піснями та віршиками які спеціально приготували до цього особливого дня, а у кінці подарували свої квіти Пресвятій Богородиці. Свято продовжилось солодким столом.

 

Нехай буде прославлений Господь у Пресвятій Євхаристії!

 

Свято урочистої Євхаристії

 

Урочисте Святе Причастя

 

Урочисте Святе Причастя після першої сповіді

 

Перша сповідь

 

Комментарии   

+2 #1 ЛIлiя 01.06.2012 22:12
Это действительно правильно с малых лет приобщать ребенка к духовному,нравственным понятиям,особенно сейчас когда юное поколение(дети,подростки) часто не придерживается никаких моральных принципов,но есть и приятные исключения,когда в церковь приходят подростки,молодежь и не просто приходят,а видна их искренность!!они понимают для чего приходят в храм.
Цитировать