Статьи по теме

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 
Сайт Одесско-Крымского экзархата УГКЦОфициальный сайт Одесско-Крымского экзархата Украинской Греко-Католической Церкви заработал в Интернете по адресу www.ugcc.od.ua.

 

На сайте представлена основная информация о греко-католической Церкви Украины, самом экзархате, приводится список городов и сел в Одесской, Николаевской, Херсонской, Кировоградской областях и АР Крым, в которых есть греко-католические общины, а также дается список монастырей.

 

В разделе "Новости" читатели смогут познакомиться с официальными сообщениями о жизни православных католиков Юга Украины.

 

Пресс-служба
Одесско-Крымского экзархата
Украинской Греко-Католической Церкви

Комментарии   

+1 #4 BoPa 10.07.2011 22:44
На сторінках сайту доцільно було б створити розділ історії краю у поєднанні з роллю українців католиків східного обряду. Особливо духовних осіб, які в складний для народу період присвятили себе відновленню і захисту християнських цінносей. Цей край багатий на таких осіб.
Цитировать
+1 #3 slava 07.07.2011 02:08
А наповнення проте, що робить той, чи інший відділ екзархату також буде? І чи будуть відкриті теми над якими будуть працювати миряни?
Цитировать
0 #2 Administrator 07.07.2011 01:51
Новий сайт не є новостійним, а радше візиткою-проспектом Екзархату, де можна отримати вичерпну інформацію що таке УГКЦ, з чого складається Екзархат і т.п.
Цитировать
+1 #1 slava 07.07.2011 01:06
супер, що появився такий сайт. Та хотілося б щоб він працював у свому форматі, який буде сформований, чи вже спроектований. Щоб контент сайту не повторював інформації, яка вже є на іншому сайті екзархату. Та новий релігійний сайт-це супер!!
Цитировать