Печать
Категория: Новости
Просмотров: 9995
Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 
Святий ВолодимирНастоятель православного католицького храму святого апостола Андрія Первозванного отець Ігор Тарас закликав новообранного прездента України Віктора Януковича захищати право кожного віруючого належати до будь-якої церкви.

 

"Якщо президент буде думати тільки по світському, тобто давати перевагу одним чи другим, Київському Патріархату або Московському, католикам або протестантам, тоді він зрадить духовному принципу, встановленному Христом: не забороняйте їм, бо хто не проти вас, тот за вас (Мар. 39-40)", — підкреслив священник.

 

"Що до нашої Церкви — церкви, яка є на наших землях відколи тут була хрещена Київська Русь, незважаючи на погляди, на ставлення новообраного президента, чи його команди, чи когось іншого — наша Церква в Україні є, була і буде, її ворота пекельні не подолають, ані переслідування, ані що інше її не знищить", — впевнений пастир.

 

За його переклонанням, любе утискання, або невизнання Української Греко-Католицької Церкви ніколи не піде на користь президентові, але піде натомість на користь самій Церкві. "Якщо церква буде переслідувана, або якось недооцінена в очах влади, це також добре, бо як каже Христос, якщо вас переслідуватимуть — ви блаженні."

 

"Найважливіше для президента то є любити і шанувати свій народ. Президент має духовно переживати Бога, і ніякий церковній спільноті не перешкоджати розвиватись," — підсумував настоятель одеського Свято-Андіївського храму.